[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي درباره انجمن اخبار و رویدادها جستجو ثبت نام تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پایگاه::
اخبار رویدادها::
اخبار علمی::
عضویت در پایگاه::
بخش آموزش::
مراکز مرتبط::
دریافت فایل::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
پست الکترونیک::
بولتن علمی( جدید )::
همایش انجمن علمی::
::
سمینارها و همایشها

 کارگاه یک روزه "روشهای تشخیص بیماریهای اسکلتی عضلانی در بهره وری ورزشی اسب" در دو قسمت تئوری و عملی در روز 15 اسفند 1397 در باشگاه آزمون برگزار شد.

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: نشست تخصصی وضعیت هاری در ایران از سوی انجمن علمی بیماری های داخلی دام های بزرگ ایران و سازمان سازمان نظام دامپزشکی ::
نشست تخصصی وضعیت هاری در ایران از سوی انجمن علمی بیماری های داخلی دام های بزرگ ایران و سازمان سازمان نظام دامپزشکی در محل سازمان نظام دامپزشکی کل کشور در روز شنبه مورخ 7/ 6 / 1394 از ساعت 10 الی 13 برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست تخصصی بروز مواردی از هاری در گله های گاو شیری و گوسفند در یک سال اخیر بود و این نشست به پیشنهاد همکاران کلینیسین برای بررسی مجدد موضوع و تصمیم گیری در رابطه با راه کارهای پیشنهادی با همکاری سازمان های ذیربط شامل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ، سازمان دامپزشکی ، سازمان حفاظت محیط زیست و انستیتو پاستور ایران بود. در این جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون موضوع و بازنگری مجددی نسبت به هاری در 7 سال اخیر و تصمیم گیری در خصوص راه کارهای جدید صورت گرفت. با توجه به این که در این جلسه تخصصی هدف دعوت از ساز مان های تصمیم گیر در مورد هاری در کشور بود لذا بیانیه پایانی صادر شده در این نشست اشاره به پیشنهاد در جهت تصمیم گیری در مورد وضعیت نشست های آینده در مواجهه با هاری بود که به شرح ذیل آمده است : 1. فعال کردن مجدد ستاد ملی مبارزه با هاری با فعال سازی نهاد های مختلف در ارتباط با کامل کردن چرخه کنترل هاری 2. انجام مطالعات مختلف مرتبط به بیماری هاری از قبیل مخازن بیماری و فاکتور های خطر ساز بیماری 3. تکمیل پروژه ایمن سازی حیات وحش از طریق واکسن به صورت خوراکی و یا تزریقی 4. پشتیبانی از پیگیری تصویب مجدد روز ملی زئونوز ها 5. آموزش دامپزشکان به ویژه کلینیسین های دام های بزرگ و کلیه افراد در معرض خطر بیماری در ارتباط با موارد تشخیص و پیشگیری در سطح گله های دام های بزرگ در کشور
AWT IMAGE AWT IMAGE

AWT IMAGE


  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 3093 بار   |   دفعات چاپ: 411 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
انجمن علمی بیماریهای داخلی دامهای بزرگ ایران Iranian Scientific Society of Large Animal Internal Medicine
Persian site map - English site map - Created in 0.05 seconds with 44 queries by YEKTAWEB 3855