[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي درباره انجمن اخبار و رویدادها جستجو ثبت نام تماس با ما ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پایگاه::
اخبار رویدادها::
اخبار علمی::
عضویت در پایگاه::
بخش آموزش::
مراکز مرتبط::
دریافت فایل::
برقراری ارتباط::
تسهیلات پایگاه::
پست الکترونیک::
بولتن علمی( جدید )::
همایش انجمن علمی::
::
سمینارها و همایشها
کارگاه "مایع درمانی بالینی دامهای علفخوار " با تدریس جناب پروفسور محمد نوری در تاریخ دوم خرداد 1398 در هتل آکادمی برگزار می گردد

 کارگاه یک روزه "روشهای تشخیص بیماریهای اسکلتی عضلانی در بهره وری ورزشی اسب" در دو قسمت تئوری و عملی در روز 15 اسفند 1397 در باشگاه آزمون برگزار شد.

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: پایان همایش انجمن علمی و بیانیه پایانی ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۷/۷ | 

 

متن کامل بیانیه اولین همایش بین المللی انجمن علمی بیماریهای داخلی دامهای بزرگ ایران به شرح زیر است:

منت خدای را که با کوشش انجمن علمی  و با همکاری دوستان و همکاران ونیز حمایت شرکتهای ذیربط توفیق برگزاری   اولین همایش بین المللی انجمن علمی بیماریهای داخلی دامهای بزرگ ایران از 4 لغایت 6  مهرماه ماه 1396 میسر گردید .
با عنایت به مباحث مطروحه و سخنرانی  های ارزشمند موارد زیر جهت گنجاندن در برنامه ها و سیاست های آتی انجمن علمی مورد تاکید قرار گرفت؛

1-با توجه به گسترش نقش انجمن های علمی  حرکت در راستای باز طراحی ساختاری انجمن  با هدف توسعه کمی و کیفی با محوریت توجه به نیازهای کشور در افق های علمی ترسیم شده ی پیش رو از ضرورت های اجتناب ناپذیر خواهد بود.

۲.حرکت به سمت بهینه سازی ساختار با همکاری و همیاری بیشتر متخصصان رشته و همکاران محترم مورد تاکید بیش از پیش قرار گیرد.

۳. خیل عظیم رو به گسترش فارغ التحصیلان و تمایل کارفرمایان  به جذب نیروهای کارآمد با نیاز تعامل  عملیاتی و مبتنی بر ارتباط جدی تر صنعت و مراکز علمی-پژوهشی را اجتناب ناپذیر نموده است لذا ضروری است با هدف توجه بیشتر بازار کار، نحوه ارائه واحدهای عملیاتی دروس بیماریهای دام بزرگ مورد بررسی و بازنگری جدی قرار گیرد.

4. ضرورت  اجرای کارگاه های آموزشی توسط انجمن علمی و مشارکت در ارزیابی دامپزشکان آماده بکار برای بدست آوردن شاخص های متناسب کیفی و کمی مورد تاکید می باشد.

5.در راستای تجانس اهداف و بهره مندی از هم افزایی سازمانهای مختلف، جلسات مخصوص با تمرکز بر آسیب شناسی مسایل مبتلابه در حیطه کار انجمن  به شناسایی راههای برون رفت از موانع موجود تشکیل گردد.

6.به جهت تسهیل ارتباط صنعت و دانشگاه پیشنهاد می شود از طریق انعقاد تفاهم نامه با شرکتهای مورد  نظر در دایره فعالیت انجمن گام های اجرایی برداشته شود.

7. با هدف افزایش کانونهای فعالیت انجمن از همکاران محترم  درخواست می شود، زمینه تشکیل شعب انجمن در شهرستانهای کشور که  دارای مجوز از وزارت علوم نیز می باشد را فراهم نمایند.

8. در راستای آشنایی دانشگاهیان و پژوهشگران با فعالیت های توسعه ای انجمن با هدف جهت دهی، تربیت نسل های آتی مبتنی بر نیاز جامعه، شایسته است واحد اطلاع رسانی،روابط عمومی و تبلیغات انجمن تقویت گردد و ضمن تعامل نزدیک با رسانه های مختلف ، اهداف خود را برنامه ریزی و اجرا کند.

9. از کلیه همکاران محترم، دانشجویان عزیز و شرکتهای ذیربط انتظار می رود برای تحقق هر چه بیشتر سیاست های کلی انجمن با عضویت در انجمن، حمایتهای مالی و عملیاتی موثرتری بردارند.


10. تشکیل واحدهای ارتباط با صنعت، ترویج و تبلیغ، و کمیته دانشجویی فعال قبل از پایان سال ضروری است.
11. استمرار برگزاری این همایش در سالهای آتی با همت همگی دوستداران انجمن علمی مورد تاکید می باشد .
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


CAPTCHA code
::
دفعات مشاهده: 652 بار   |   دفعات چاپ: 129 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

انجمن علمی بیماریهای داخلی دامهای بزرگ ایران Iranian Scientific Society of Large Animal Internal Medicine
Persian site map - English site map - Created in 0.06 seconds with 43 queries by YEKTAWEB 3877